Cute Light Pink Flying Butterfly

Translate

8 Kasım 2013 Cuma

YALNIZ 1

Size bugün yalnız '1' den bahsedeceğim. Daha doğrusu kendini yalnız hisseden '1' den.
Şimdi bizim bu 1 arkadaşımız hep ağlarmış, kendini yalnız hissettiğini söylermiş ve sürekli bu durumdan dolayı üzgün hissedermiş kendini.
Daha sonra bir gece rüyasında bir şey görmüş. Rüyasındaki kişi ona eğer etrafına iyi bakarsa yalnız olmadığını göreceğini söylemiş.
1, bu rüyasını düşünürken aynı zamanda bankta oturuyormuş ve etrafı izliyormuş. Sonra sağ tarafına bakmış. O an fark etmiş yanında birisi olduğunu. Bu kişi 2 üzeri 0 imiş ve yanında çarpım durumunda oturuyormuş. Çok şaşırmış. Yanında oturduğunu daha önce fark etmediği için kendine çok kızmış. Daha sonra sol tarafına dönmüş ve bir sürü sıfırın yanına dizilip oturduğunu görmüş, kaç tane olduklarını sayamayacağı kadar çokmuş. Üstelik çok sıcak kanlı ve sevimlilermiş.
Daha sonra bankın altına bakmış bir sürü 1 varmış. Ona göre bölüm durumunda fakat birbirlerine çarpım durumunda oturuyorlarmış. Sonra üs olarak da bir sürü 1 görmüş başının sol üst kısmında uçuşuyorlarmış.
Öyle çok şaşırmış ki kendini dünyada her zaman tek başına görür ve yalnız hissedermiş. Fakat daha önce hiç etrafına bakmamış, aslında o yalnız değilmiş. Aksine her zaman onun yanında olan, onu destekleyen kişiler varmış. Tüm yanındakilere karşı kocaman gülümsemiş ve onlarla sohbet etmenin keyfini çıkarmaya başlamış.

4 yorum: